Zawód Sprzedawca

Temat: poszukuje zdjec domu SAGA
Witam, wraz z projektem biuro APA Charkiewicz przesłało kosztorys wybudowania domu Saga. Postawienie tego domu z karpiówką na dachu i wolim okiem, podłogami - wyceniono na 300 000 (roboty + materiały). Jak sądzisz Piotr Marmurowicz, jak to się ma do rzeczywistości. Pytam, bo wiem, że jesteś z budową już w zaawansowanym stanie. pozdrawiam G.
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=53952Temat: Mlody czlowiek i jego dylematy kiedy wkracza w dorosle samodzielne zycie.
...min 300 tys. Razem z dzialka 450 tys. Kredyt na to, to minimum 2500 miesiecznie. NA DOZYWOCIE. Jakie sa rzeczywiste koszta budowania domku o powierzchni 130 m2. ? Ad. 1. Jak Ty to policzyłeś ? Kredyt 450 tys - to rata 2.500 zł ? :eek: No dożywocie ? ;) Czy ta rata aby nie za wysoka ??? Ja przy 320 tys. kredytu ratę mam niecałe 1.200 zł. Kredyt na 30 lat. Ad. 2. Zdecydowanie radzę iść do dobrego kosztorysanta, który zrobi Ci kosztorys wybudowania domu. To koszt koło 300 - 400 zł, ale wszystko staje się jasne i jest określone finalną, konkretną liczbą ! Masz obraz realnych kosztów postawienia konkretnego domu. Na podstawie tego decydujesz, czy dasz się wybudować.... czy wręcz przeciwnie - nie ma sensu "porywać się na Słońce z motyką". Ja kosztorysu nie zrobiłam i uważam to za mój największy błąd życiowy. Nigdy sobie tego nie...
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=159597
Szablon by Sliffka (© Zawód Sprzedawca)